Posesja:

Domek całoroczny, znajduje się na samodzielnej posesji na skraju lasu. Teren jest ogrodzony, wewnątrz ogród z miejscem do wypoczynku oraz podjazd na 3 samochody.

Wnętrze:

Na dole salon z aneksem jadalnym, kuchnia i łazienka. Na piętrze trzy sypialnie, dwie przeznaczone dla 2 osób oraz jedna w której znajdują się dwa łóżka przystosowana dla 4 osób. Domek ogrzewany kominkiem, który znajduje się w salonie. W pomieszczniach na piętrze znajdują się grzejniki, na dole ogrzewanie podłogowe.

Wyposażenie:

Do dyspozycji gości telewizja satelitarna, rowery oraz rowerek dla dziecka. Kuchnia w pełni wyposażona, płyta gazowa, piekarnik elektryczny oraz kuchenka mikrofalowa. W ogrodzie kącik wypoczynkowy, stół i ławki, huśtawki dla dzieci, hamak, trampolina, piaskownica, miejsce na ognisko i grilla oraz solidny stół do gry w piłkarzyki.

Warunki pobytu:

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłacenie zadatku. Pozostałą opłatę regulujemy w dniu przyjazdu. Doba zaczyna się w dniu przyjazdu o godz.15.00, a kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu. 

Cennik:

W celu poznania oferty cenowej prosimy o kontakt 

Wpłaty:

konto:
BZWBK 58 1090 1102 0000 0001 2104 8657
Dorota Opara; Brzeżno Lęborskie 19; 84-213 Brzeźno Lęborskie

domek w obiektywie